google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Pebeo2
  • Van Gogh1
Renk
  • Çok Renkli 3
Fiyat (TL)
-

Sulu Boyalar

Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Sulu Boyalar 

Sulu boyalar ilkokul çağından başlayıp resim dersleri için kullanılan daha sonrasında kişinin sanata ilgisiyle daha profesyonel resim yapma isteğiyle tercih ettiği boya türlerinden biridir. Farklı renkleri ve değişik türleri olan sulu boyaların kişinin tercihine göre seçmesi kullanım kolaylığı açısından önerilmektedir. Su ve fırçayla kullanılan sulu boyalar kağıda veya farklı bir zemine uygulandığında oluşan görüntüsü estetik açıdan güzel durmaktadır. Çocukların yaratıcılığını ortaya çıkaran ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan sulu boyalar yalnızca resim defterine değil farklı olarak tablolarda kullanılabilir. Tüp,sıvı veya kapsül halinde satılan sulu boyalar tercihe göre alınmalıdır. Resim yaparken ister tek renk kullanabilir isterseniz renkleri karıştırarak daha canlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bulunduğu kabın içerisine fırçanızı batırıp kullanabilirsiniz veya resim paleti alarak kullanacağınız renklerin hepsini paletteki bölmelere koyarak daha kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

Sulu Boya Çeşitleri

Sulu boyalar öğrenciler için olmak üzere herkes tarafından çokça kullanılan bir ürün çeşididir. Fakat hata kabul etmediği ve çabuk kuruduğu için diğer tekniklere göre biraz daha zor kabul ediliyor. Eğer yeni başlıyorsanız doğru fırça kullanımı ve renk pigmenti iyi olan bir sulu boya ile başlamanızı öneririz. Sulu boya çeşitleri  tüp, sıvı veya kapsül şeklinde satılmaktadır. İsterseniz tek tek isterseniz 12'li, 24'lü set halinde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünlerin markası da önemlidir. Markası çok bilindik olmayan bir ürünün renk pigmentlerinde veya kalıcığında bir sorun yaşamanız muhtemel bir olaydır. Markasını bildiğiniz bir üründe de aynı sorunu yaşama olayınız muhtemel olsa da çok düşük bir ihtimal olmaktadır. Bundan dolayı bilindik markaları tercih etmeniz resimlerinize daha canlı bir görünüm sağlayabilir. Yeni başlayanlar için olan sulu boya setleri veya tekli halde satılan sulu boyalar dnzkirtasiye.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. 

Sulu Boyaların Seçimi ve Fiyat Aralıkları 

Bilindik markaların belli standartları gözeterek ürettikleri sulu boyalar kullananlar için hem rengin canlılığını hem de kaliteyi yansıtmaktadır. Sulu boya kullanırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta suyla temas ettiğinde rengini kaybetmemesidir. Renk kaybeden bir ürün resimde de çok iyi durmayacaktır. Sulu boya çeşitlerinde profesyoneller, ressamlar için üretilen malzemelerle öğrenciler için üretilen sulu boyalar da farklılık olmaktadır. Çocuklar için başlangıçlar da eğlenceli vakit geçirmesi için boyadan, fırçaya ve kullanılacak deftere kadar daha pratik ve çocuğu zorlamayacak türden seçilmesi daha iyi olacaktır. İlkokulda resim öğretmenlerimizin daha iyi vakit geçirmemiz ve el becerimizin artması için yaptırdığı baskılar çocuklar için daha da eğlenceli hale gelebiliyor. Sulu boyaların fiyatlarında içerisinde bulunan renk pigmentleri ürünün markasına ve kalitesine göre değişim göstermektedir. Öğrenciler için satılan sulu boyalar daha makul fiyatlar da satılabiliyor.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır