google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Artebella2
Renk
  • Çok Renkli 2
Fiyat (TL)
-

Metalik Boyalar

Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Metalik Boyalar 

Metalik Boyalar, yoğun renk derinliği, örtücülüğü yüksek, parlak yüksek pigmentli boyalardır. Metal efekti farklı yüzeyler de kullanıldığında çok hoş bir görüntü verdiği için son zamanlarda çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. En sık kullanılan rekler ise gümüş, altın, rose gold, bronz gibi türlerden oluşmaktadır. Renklerin metalik olması ahşap, beton gibi yüzeyler de tasarım oluşturmanıza olanak sağar. Düz zeminlerde boyama yapılabileceği gibi ince detaylarda süsleme işlerinde metalik boyalar kullanılarak tasarımlar da daha güzel bir görüntü oluşmaktadır. Metalik boyalarla sanatsal eserler ortaya çıkarabilir veya evdeki eşyalarınıza kendi zevkinize uygun tasarımlar yapabilirsiniz. 

Metalik Boyalar Çeşitleri 

Metalik boya çeşitleri farklı yüzeylerde daha farklı görünümler ortaya çıkarmak için kullanılır. Boya çeşitleri arasında son dönemlerde sıkça tercih edilen metalik boyalar yağlı bazlı bir boyadır. Yüzeyler de parlak bir görünüm bıraktığı için metalik renklerin en etkili şekilde ortaya çıktığı ürünlerdir. Boyandığında metalik bir görüntü bırakan içeriğinde bulunan sim gibi maddeler ile parlak bir görüntü bırakan boyalar metalik boyalardır. Metalik boyalar ile yapılan süslemelerde kendini belli eden ve şık bir görünüm sağlar. Kullanışlı ve çok yönlü metalik boya çeşitleriyle birbirinden farklı tasarımlar ve sanatsal çalışmalar yapmak mümkündür.

Metalik Boyanın Kullanım Kolaylığı 

Son derece zengin renk pigmentlerine sahip olması nedeniyle sadece tek kat uygulamada bile harika sonuçlar elde etmenizi sağlayan bu boyalar ahşap, cam ve seramik yüzeylerde kullanıma uygundur. Metalik boya uygulaması için ilk olarak kullanılacak zeminin belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında seçeceğiniz metalik boya renklerinden birini kullanmadan önce rengin daha kalıcı ve canlı görünmesi için astar boyası kullanmanız tavsiye edilir. Astar boyanın kullanacağınız renklerle uyumlu olması gerekmektedir. Kullanılan  fırça da çok önemlidir. Daha iyi bir sonuç için kullanacağınız fırçanın iz bırakmamasına dikkat edilmelidir. Böylece boyanan yüzeyde kullanılan renkler daha canlı ve göze daha güzel gelecektir.

Metalik Boyalar Fiyatları  

Metalik boya fiyatları ürünün kalitesine ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kaliteli metalik boyalar dnzkirtasiye.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. Güvenli alışveriş için metalik boyalar kategorimize mutlaka göz atmalısınız. 

 

 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır