google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Serve5
Renk
  • Pembe 2
  • Sarı 1
  • Mavi 1
  • Yeşil 1
Fiyat (TL)
-

Kalem Uçları

Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Kalem Uçları

Kalem ve yazı gereçlerinin en önemli unsurlarından birisi kalem uçlarıdır. Her kalem çeşidine uygun kalem uçları çeşitlerini dnzkirtasiye.com web sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. Mekanik kurşun kalemler öğrenciler, ofis çalışanları için vazgeçilmez bir üründür. En çok kullanılan uç kalınlıkları 0.5 mm ve 0.7 mm'dir. Kalem ucu çeşitleri sert ve orta yumuşaklıkta  yazım sağlar. Kalem tercihinize göre kalem ucu almanız gerekmektedir. 

Kalem Ucu Çeşitleri 

Kalem uçları kullanıldıkları kalemlere ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Renk tonları da uç markaları arasında farklılık gösterebilmektedir. Kalemlerin uçlarında bulunan numaralar kalemlerin çapını belirmektedir. En çok kullanılan uçlar 0.5 ve 0.7 dir.  9 mm, 0.3 mm, 1.1 mm, 1.3 mm, 1.4 mm ve 2 mm gibi uç seçenekleri de vardır. Uç alırken yazım yumuşaklığına ve sertliğine dikkat edilmelidir. Alınacak uçların üzerinde yumuşaklık ve sertliklerini belirtmek için çeşitli harfler bulunmaktadır. 

Kalem Ucu Fiyatları 

Kalem ucu fiyatları markaların kalitesinin yanı sıra ucun uzunluğu, sayısı,  rengine göre belirlenir. Çeşitli kalem uçlarını deneyerek rahat yazım sağladığınız ucu bulmanız önemli. Öğrenciyseniz veya çocuğunuz öğrenciyse kalem uçlarını tek tek almak yerine toplu halde almanız daha ekonomik olacaktır. Daha fazla kırtasiye ürünü için dnzkirtasiye.com web sitemizi ziyaret edip ihtiyacınız olan ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır