google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Agt2
  • Syloon2
Fiyat (TL)
-

Not Kağıtları

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Not Kağıtları 

Not kağıtları hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Evde, okulda veya iş yerinde kullanabileceğiniz not kağıtları sayesinde not tutmak daha kolay hale gelebilmektedir. Not kağıtlarını belirli alanlarda kullanmayız. Yolda, kafede veya herhangi bir yerde aklımıza yapacağımız ve unutmamamız gereken bir durum geldiğinde hemen not kağıdına ihtiyaç duyarız. Küçük boyutları sayesinde yer kaplamayan özelliği de  bulunan not kağıtları hayatımızın her anında bizlere yardımcı olmaktadır. Not kağıtları alternatif modeller içerdiği için farklı boyutlara sahip birçok çeşide sahiptir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek modellerden birini sipariş ederek çalışma masanızda her an ulaşabileceğiniz not kağıtlarına sahip olursunuz.

Not Kağıtları Çeşitleri 

Not kağıdı çeşitleri çok fazla bulunmamaktadır. Yalnızca yapışkanlı ve yapışkansız olarak bulunmaktadır. Modelleri arasında birçok farklılığı olan not kağıtları kişinin beğenisine göre satın alınmalıdır. Yapışkanların farklı renklerden üretilmesi belirli bir alandaki notları belirli bir renge ait kağıtlarla alabilmenize olanak tanır. Bu sayede, aradığınız notlara daha kolay ulaşırsınız. Dikdörtgen ya da kare biçiminde üretilen not kağıtları çeşitli boyutlara sahip yazım alanları sunar. İçeriklerinde yer alan kağıt sayısı da değişiklik gösteren modeller arasından yapacağınız seçimlerle not alabilmek için kullanışlı bir ürüne sahip olursunuz. Kurşun kalemle not alabileceğiniz gibi aynı zamanda dolma kalem kullanarak da önemli bilgileri kağıda geçirebilirsiniz.

Not Kağıtları Fiyatları 

Sayfa sayılarına ve yapışkanlı olup olmamalarına göre fiyatları değişen not kağıtları birçok ürün seçeneği sunmaktadır. Ayrıca plastik malzeme ile üretilen ve derin bir gövdeye sahip olan not tutacakları da kullanışlılık yaratır. Çek kopart özelliğine sahip not kağıtlarından satın alarak tüm yaprakların bir arada ve dağılmadan durmasını sağlarsınız. İhtiyaç anında sadece bir kağıdı kopartarak gerekli bilgileri geçirebilirsiniz. Renkli, yapışkanlı, yapışkansız, post-it, masaüstü not kağıdı, hediyelik not kağıdı çeşitleri, evde, okulda, ofiste her yerde yanınızda! İhtiyacınız olan tüm ürünler dnzkirtasiye.com'da! 

Not Kağıtları Ne işe Yarar? 

Not kağıtları günlük olarak alacağınız notlar, unutmamanız gereken notlar olduğunda oldukça işe yarar bir üründür. Yanınızda da taşıyabileceğiniz not kağıtlarına önemli numaraları ya da aklınıza gelen önemli bilgileri hemen geçirebilirsiniz. Küçük boyutlu kağıtlar son derece az alan kapladıkları için çalışmalarınızı da daha kolay hale getirir. Ortamdaki renklere uyum sağlayan ve yapışkanlı modelleri mobilyaların üzerinde kolayca fark edilebilen not kağıtları günlük yaşamınızı kolaylaştırır.Tüm dersler için kullandığınız defterinizde bölümler arasına sınır koymak için yapışkanlı not kağıtları kullanabilirsiniz.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır