google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Agt1
Fiyat (TL)
-

Sekreterlik

 

 

 

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Sekreterlik

Sekreterlik, sekreterlerin veya asistanların kullandığı not almayı daha kolay hale getiren ürünlerdir. Yalnızca sekreterler ve asistanlar değil öğrenciler içinde çok kullanışlı olan bir üründür.  İsterseniz kapaklı model isterseniz kapaksız model tasarımları bulunmaktadır. Sekreterlikler üstten sıkıştırmalı şekildedir. Malzemesi normal dosyalara  göre daha sert olduğu için her yerde kolaylıkla not alabilirsiniz. 

Sekreterlik Çeşitleri

Sekreterlik dosya çeşididir. Fakat diğer dosyalardan farkı sert bir yapıya sahip olmasıdır. Sert yapısı sayesinde ayakta veya herhangi bir yerde aniden not almanız gerektiğinde kolaylıkla not alabileceğiniz bir üründür. Ürünün hem suni deri, kraft hem de plastik şekilde tasarımları vardır. Normal günlük kullanım için genellikler plastik sekreterlik tercih edilmektedir. Şık tasarım için ise deri olan sekreterlik daha uygun olmaktadır. 

Sekreterlik Nerelerde Kullanılır?

Sekreterlik ofislerde, iş yerlerinde ve birçok farklı işletmelerde  not almayı gerektiren her sektörde kullanılan bir üründür. Üst taraftan kıskaçlı olması rahat not almayı sağlamaktadır. Genelde kapaksız tasarımlar tercih edilmektedir. Tercih edilen kapaksız sekreterlik modeli A4 boyutundadır. Fakat A5 boyutu hatta daha küçük şekillerde de bulunmaktadır. Yaptığınız işe uygun model seçmeniz kullanım kolaylığı sağlamış olacaktır. 

Kraft, Suni Deri ve Plastik Sekreterlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılan işe göre model seçmeniz kolay kullanım için önemlidir. Kaliteli malzeme kullanılan sekreterlik ile daha uzun soluklu kullanım şansınız olacaktır. İş yeri için kullanacağınız sekreterlik sade ve şık olmalıdır. Sade ve şık bir tasarım için en yaygın model suni deri çeşitli sekreterliklerdir. Öğrenciyseniz öğrenciler için daha fazla çeşit ve renk skalası vardır. 

 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır