google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Agt1
Fiyat (TL)
-

Kıskaçlar

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Kıskaçlar

Pek çok alanda kullanıcılara verim sağlayan kıskaçlar ergonomik tasarımları ile küçük ve pratiktir. Ders çalışan öğrenciler, çalışanlar, not tutulması gereken toplantılar, programlar ve dahası için gözle görülür bir yere tutturmak unutmamamız açısından bizlere de kolaylık sağlayacaktır. Bundan dolayı masalarınızın vazgeçilmezi olacak kıskaçlar her ihtiyacınız olduğunda notlarınızı unutmamak için tutturmanız gerektiğinde elinizin altında mutlaka olması gereken bir ürün çeşididir. Çeşitli renk seçenekleri ve farklı tasarımları sayesinde kullanıcıların kullanırken keyif almasını sağlar. Eğitim, iş, ev gibi alanlarda ihtiyaç duyulan kıskaçlar unutulmaması gerekenleri hatırlamakta insanların vazgeçemeyeceği bir üründür.

Kıskaçlar Modelleri

Teknoloji geliştikçe insan hayatına etki eden kolaylıklar zamandan tasarruf etmeyi amaçlar. Kıskaçlar modelleride öğrencinin, çalışanın unutmaması gereken durumları küçük notlar halinde masaya ya da gözle görebilecekleri alanlara tutturulmasını sağlar. Öğrencilerin ders notu tutarken önemli sayfaları atlamaması için çalışma gereksinimlerini kişiye hissettirir. Birçok farklı renkte ve tasarıma sahip kıskaçlar uzun vadede kullanım kolaylığı sağlar. Her kesime hitap eden modeller motivasyonunuzu arttırarak not kağıtlarınızın daha canlı gözükmesini sağlar.

Kıskaçların Kullanım Alanları

Kıskaçların kullanım alanları çok fazladır. Kıskaç modelleri de çok fazladır. Bizim bahsettiğimiz kıskaç modelleri kırtasiye tipi kağıtlarınızı tutturmak için olan kıskaç modelleridir. En çok iş yerlerinde ve öğrencilerin not çıkarırken kullandığı kıskaçlar kullanım alanı olarak bahsettiğimiz yerlerde tercih edilmektedir. Çalışanların toplantılar için unutmaması gereken notlar olduğunda, öğrencilerin ders çalışırken motivasyon arttırıcı şekilde notlar yazdığında tutturmak için kıskaçlara ihtiyaç duyarlar. Kullanım alanları kişiden kişiye farklılık gösterse de amaç hep aynıdır. 

Kıskaçların Fiyatları

Boyutları farklılık gösterse de işlevsel olarak büyük etkileri bulunan kıskaçlar her alanda yardımcınız olacaktır. Çok fazla pahalı olmayan ürünler arasında yer alan kıskaçlar bütçenizi çok etkilemeyecektir. Yalnızca markalara göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Hem az maliyetli hem de işinizi kolaylaştıracak bu ürün vazgeçilmeziniz olacaktır. 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır