google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Hakan Çanta2
  • Lol4
Renk
  • Renkli 2
Fiyat (TL)
-

Çocuk Valizleri

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Çocuk Valizleri 

Seyehat edileceği zaman büyüklerin kıyafetlerinden çocukların kıyafetlerine yer kalmıyor. Bundan dolayı ebeveynler ekstra valize ihtiyaç duyuyor. Genellikle çocuklar valizlerini kendileri taşımak istiyor. Bu durumda eğlenceli tasarımları olan valizler ebeveynlerin imdadına yetişiyor. Çocuklar içinde valizlerini taşımak hem bir oyun gibi hem de daha eğlenceli hale gelmiş oluyor. Birbirinden farklı modelleri olan çocuk valizleri eğlenceli tasarımlarıyla çok dikkat çekiyor. Renk renk, desen desen üretilen birçok çocuk valizi dnzkirtasiye.com ayrıcalığı ile web sitemizde.

Çocuk Valizleri Modelleri  

Çocuk valizleri modelleri gençler için ayrı, erkek çocukları için ayrı, kız çocukları için ayrı modellerde üretilir. Modeller kişinin beğenisine bağlıdır. Erkek çocukları için çizgi film karakterleri, animasyon baskılı olan valizler daha ön plandadır ve çocukların daha çok ilgisini çekmektedir. Kız çocukları için popüler olan bebekler veya çizgi film karakterleri baskılı olan valizler daha çoğunluktadır. Rengarenk tasarımları ile hemen her çocuğun severek kullandığı ürünler, farklı birçok marka bünyesinde bulunabilir.Boyutları küçük orta büyük şeklinde değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple de çocuklar için valiz seçerken ihtiyaca göre ölçülerin incelenmesi gerekir. 

Çocuk Valizleri Fiyatları 

Çocuk valizleri fiyatları ürünlerin markaları, tasarımları, boyutları ve üretimde kullanılan malzemelerine göre farklılık göstermektedir. Çocuk valizi seçenekleri içinde bulunan bez ve sert plastik malzemeden üretilen ürünler, kalite ve dayanıklılığa göre fiyatlandırılır.Ayrıca tekerlekli ürünler, elle taşınan modellere göre daha yüksek fiyatlarda yer alabilir. Valizlerin iç kısımlarında bölmeler bulunur. Bu bölmelerin sayısı arttıkça fiyatıda artmaktadır.

Çocuk Valizi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Çocuk valizi alırken iç kısımlarında bulunan bölmelere dikkat etmenizde fayda vardır. Çocuklarınızın eşyası fazla ise ona göre valiz seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca çocukların kolaylıkla taşıyabileceği ağırlıkta üretilen çocuk valizlerinin iç hacmi de dikkate alınması gereken bir diğer konudur.İster seyahat, günlük yaşam ve okul için farklı hacimlerde valizler alabilir, isterseniz de hepsini karşılayabilecek hacme ve taşınabilirliğe sahip tek bir çocuk valizi tercih edebilirsiniz.  Çocuk valizleri arasında karar verirken ürünlerin desenleri ve renkleri de çocukların zevklerine yönelik olmalıdır.

 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır