google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Hasbro6
Fiyat (TL)
-

Oyuncak Silahlar

Oyuncak Silahlar
Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Oyuncak Silahlar

Her yaştan kesime hitap eden hedef vurma oyuncakları daha çok erkek çocuklarının vazgeçilmezidir. Oyuncak çeşitleri ve kullanım amacıyla farklılık gösteren hedef vurma oyuncakları çocukların en eğlenceli oyuncakları arasındadır. Birçok kişiyle oynanan takım oyunlarını daha da eğlenceli hale getirmek için çocuklar ebeveynlerinden hedef vurma oyuncakları istemektedirler. Oyuncakların kendi cephaneleri ya da suyla olan türleri bulunmaktadır. Küçük çocukların güven içerisinde oynayabilmesi üzere geliştirilen yeni nesil hedef vurma modellerinde yumuşak top mermili veya yine yumuşak malzemeden üretilmiş olan silindir mermilere sahip olan hedef vurma oyuncakları bulabilirsiniz. 

Oyuncak Silahlar Modelleri

Satın alacağınız hedef vurma oyuncakları modelleri ile hem çocuklarınızı mutlu edebilir hem de onları güvenilir yumuşak top mermiler ile oynamaları sebebi ile koruma altına alabilirsiniz. Her yaşa özel olarak üretilen ve bu doğrultuda malzeme seçimi yapılan hedef vurma oyuncakları modellerini çocuklarınıza uygun olan en doğru oyuncağı satın almak, onlara hediye ederek mutlu etmek için ürün özelliklerini okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. 

Oyuncak Silahlar Fiyatları

Fiyatlar modele ve ürün içeriğine göre değişmektedir. Sahip olmayı planladığınız ürünleri uygun yaş aralıklarına göre edinmeniz, oyun sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesi açısından önemlidir. Özellikle cephane fırlatma mekanizmalı ürünleri kullanırken, tavsiye edilen mesafelerden atış gerçekleştirilmesi ve oyuna dahil olan herkesin koruyucu ekipmanlar edinerek oyun esnasında bunları kullanmasına dikkat edilmelidir. Basınçlı su püskürterek hedef vurabilen oyuncakların paketlerinde belirtilen uyarıların okunması ve kullanım sonrası temizlik ve bakım işlemlerinin itinayla yapılması, ürünlerin uzun süreler boyunca sorunsuz olarak çalışmalarına yardım eder.

Oyuncak Silah Kategorisi Ürünleri ve Markaları

Deniz Kırtasiye online satış mağazası olarak ürünlerimiz kalitelidir ve sağlığı tehdit etmeyecek malzemeden üretilen markalardan oluşmaktadır.  En eğlenceli NERF hedef vurma oyuncakları ile takımını kur ve eğlenmeye başla.

 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır