google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Agt3
Fiyat (TL)
-

Dosyalar

 

 

Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Dosyalar

Okulda, şirkette, ofiste, kamu kurumlarında, hastanelerde ve birçok farklı işletmede dosyalara ihtiyaç vardır. İş yerleri için evrakların, öğrenciler için ödevlerin daha korunaklı ve düzenli olması için dosya çok gereklidir. Günümüzde her şey teknoloji açısından çok gelişmiş olduğu halde bazı durumlarda hala eski yöntemler kullanılmaktadır. Özellikle yasal zorunluluklar, belge, evrak, fatura ve sertifika gibi önemli dokümanların kağıt halinde saklamasını gerektirir. Değişik form ve kullanım amaçlarına göre tasarlanan dosyalama ekipmanları içerisinden ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

İsteğinize Göre Renkli ve Standart Dosyalar

Kullanacağınız alana göre tasarlanan dosyalar her yaşa her kesime hitap eden şekilde bulunmaktadır. Ofisiniz için alacağınız büyük plastik dosyalar evraklarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz türdedir. Bu plastik dosyaların boyutları kağıt tipine göre değişebilir. Ofisler ve diğer farklı işletmeler için dosya tipleri standart olsada en çok çeşit öğrenciler için bulunmaktadır. Öğrenciler proje ödevleri için veya sunum yapacakları zaman farklı türde dosyalara ihtiyaç duyabiliyorlar. Dosya kategorisinde yer alan ürünler içerisinde, çıt çıt dosya, körüklü dosya, bölmeli dosya, sırttan sıkıştırılan dosya, spiralli dosya ve fermuarlı dosyalar bulunur.

Belge Okuyabileceğiniz Şeffaf Dosyalar

Şeffaf dosyalar herkesin bildiği standart şekilde olan, dosyalara tutturduğumuz hatta bazen tek başına kullandığımız belgeleri rahatlıkla okuyabildiğimiz dosya türüdür. Şeffaf dosya dediğimiz aslında bilinen poşet dosyadır. Genellikle A4 boyutunda olmaktadır. Belge saklamak istediğimizde ilk akla gelen dosya şeffaf dosyadır. Fakat belli bir kapasitesi vardır. Çok fazla belge koyduğunuz zaman hem belgeler hem de şeffaf dosya zarar görebilir.

Çıtçıtlı Zarf Dosya ve Fermuarlı Dosya

Çıtçıtlı zarf dosya mektup şeklindedir. Ofiste, okulda rahatlıkla kullanılan her renkte, şeffaf ve desenlisi bulunan çocuklara daha çok hitap eden ama büyüklerinde kullandığı çıtçıt zarf dosya en çok tercih edilen dosyalar arasındadır. Fermuarlı dosyalar şeffaf olarak ve onlarca değişik renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan bu dosyalar, fonksiyonel ve hafif yapıları ile ön plana çıkar. 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır