google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bruynzeel2
  • Derwent15
  • Lyra1
Renk
  • Çok Renkli 18
Fiyat (TL)
-

Kuru Boya Kalemleri

Limit:
18 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Kuru Boya Kalemleri 

Çocukluktan başlayan ve profesyonel sanatçıların da kullandığı kuru boya kalemleri ahşap silindir şeklinde farklı renkleri olan ve genellikle set halinde satışa sunulan bir boya türüdür. Gerek okul hayatında gerekse evde kullanılan ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan kuru boya kalemleri çocukların gelişimlerine katkıda bulunur ve hayal dünyasını daha genişletir. Nesneleri renklerle tanıyan çocuklar için kuru boya kalemleri için birbirinden farklı markalar dnzkirtasiye.com güvencesiyle satışa sunulmuştur. Yalnızca çocuklar için değil, hobi olarak resim yapan veya profesyonel resim yapan kullanıcılar içinde çok fazla kuru boya kalemi çeşidi olan web sitemize mutlaka göz atmalısınız. Muttluluğunuza daha yakından şahit olmak için hayatınızı renklerle ifade edebileceğiniz markalar Dnz Kırtasiye'de.

Kuru Boya Kalemleri ve Özellikleri 

Birbirinden farklı sayıda ve özellikte üretilmiş olan kuru boya kalemleri farklı markaların üretmiş olduğu ürünlerle birlikte kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Genellikle set halinde satılan kuru boya kalemleri kullanım amacınıza göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan bu setler rahatlıkla resim yapmanıza katkı sağlayacaktır. Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi sayesinde boyamanızı yaparken herhangi bir uç kırılma sorunu yaşamazsınız. Çocuklar için özellikle de ilkokula başlayan çocuklar için kalem tutma becerilerinin tam olmadığı için çocuklara özel jumbo seriler daha kalındır. Böylelikler çocuk kalemi tutarken zorlanmayacak ve rahatlıkla resimlerini çizebilecektir. Yüksek kaliteye sahip bu ürünler asit içermez pigmentler sayesinde kullanıcılara sağlıklı bir kullanım avantajı sağlar.

Kuru Boya Kalemleri Fiyatları 

Birbirinden farklı renk ve modellere sahip kuru boya kalemleri kullanıcıların beklentisini karşılayacak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu kuru boya kalemi fiyatları öncelikle üretici firmaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Üretici markaların ismi ve bu markaların ürünlerine koyduğu fiyatlara göre değişir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markaların üretmiş olduğu kuru boya kalemleri sayesinde çok daha rahat çizimler ve boyamalar yapabilirsiniz. Profesyonel kuru boya kaleminden simli, fosforlu kuru boya kalemlerine kadar farklı kullanım amaçlarına göre farklı özellikler gösteren bu ürünler ve daha fazlası ürün açıklamalarıyla birlikte dnzkirtasiye.com web sitemizde. 

Kuru Boya Kalemleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kuru boyalar genel olarak set halinde karton veya metal ambalajlarda satılmaktadır. Karton ambalajda satılan ürünler metal kutularda satılan ürünlere göre daha uygun fiyatlıdır ve kolay taşınabilirliği sayesinde daha az yer kaplamaktadır. Fakat metal ambalajlarda satılan ürünler daha dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Kişi tamamiyle hem bütçesine uygun hem de ihtiyacına uygun ürünü satın almalıdır. Çocuklar için alınacak kuru boya kalemlerinde kalın ve üçgen tutma özelliği olan kuru boya kalemleri tercih edilmelidir. Kalın tutma özelliği olduğu için kalın uca da sahip bu boya kalemleri daha dayanıklıdır ve çocuğun bastırarak kullanmasında herhangi bir sakıncası olmamaktadır. Her kullanıma göre farklılık gösteren kuru boya kalemleri için sitemize mutlaka göz atmalısınız.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır