google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Dönmezler11
Renk
  • Renkli 11
Fiyat (TL)
-

Evrak Çantaları

Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Evrak Çantaları 

Evrak çantalarını günlük hayatta en çok çalışanlar tercih etmektedir. Önemli belgeler veya evrakları işe giderken, işten eve getirirken güvenli bir şekilde muhafaza etmek için evrak çantalarına ihtiyaç duyulmaktadır. İçerisine konulan malzemelerin düzenli kalmasına ve herhangi bir deformasyondan korunmasına yardımcı olan evrak çantaları öğretmenler, avukatlar, akademisyenler ve birçok sektörde çalışan kesim için önemli bir rol oynamaktadır. Farklı tasarımlara sahip evrak çantaları kişinin tercihine ve zevkine göre modellerinde farklılık gösterebilir.

Evrak Çantası Ne İşe Yarar?

Evrak çantası modelleri, fonksiyonel özellikleriyle ihtiyacınız olan eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Düğmeli, fermuarlı ve klipsli olarak çeşitli tasarımlara sahip olan ürünler, içerisine yerleştirilen malzemelerin düzenli kalmasını sağlarken herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçiyor. Kullanıcılar tarzlarına uygun olarak evrak çanta modelleri arasından seçim yapabilmektedir. Evraklarınızın, belgelerinizin daha güvenli kalması için evrak çantaları işinizi kolaylaştıracaktır. Farklı genişlikte üretilen gözeneklere sahip olan evrak çantaları ile yırtılma ve yıpranma gibi sorunlara karşı belgelerinizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Evrak Çantası Modelleri 

Farklı malzemeler ile üretilen spor, klasik, modern evrak çantaları arasından size en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Fermuarlı, kilitli, askılı şekilde modelleri bulunan evrak çantaları farklı seçenekleriyle dnzkirtasiye.com ayrıcalığı ile sizlerle. Evrak çantalarının birçoğu laptop gözü içermektedir fakat hepsinde olmayabilir. İç kısımlarında bulunan organizer bölmeler ne kadar fazlaysa o kadar çok işinize yarayacaktır. 

Evrak Çantası Fiyatları 

Evrak çantası fiyatları, sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Üretimi esnasında kullanılan materyaller, evrak çantasının sunmakta olduğu kaliteyi ve kullanım süresini belirlemektedir. Geniş boyutlara sahip evrak çantası çeşitleri ise daha küçük tasarımlara göre farklı fiyat seviyeleri ile kullanıcılara sunulur. Evrak çantasının içerisinde yer alan bölme sayısı da çantanın fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Evrak çantası seçerken içeriğine, malzemesine ve kullanım süresinin uzunluğuna mutlaka dikkat edilmelidir.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır