google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Dönmezler6
Fiyat (TL)
-

Beslenme Çantaları

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Beslenme Çantaları      

Çocuklarınızın okulda da sağlıklı beslenmesini sağlayan çantalar renkli modelleriyle çocukların hayal dünyalarına hitap eder. Çocuklar için kaliteli ve birbirinden güzel beslenme çantası modelleri markalar tarafından en kaliteli malzemelerle üretilen ve renkli tasarımlarla bir araya getirilen beslenme çantası modelleri kullanıcılara zengin ürün seçeneği sunmaktadır. Bazen çantalarıyla uyumlu bazen tamamiyle çocuğun zevkine kalmış olan modeller her çocuğun kullanması gereken bir üründür. Beslenme çantalarıyla beraber okullarda yemek yemek daha eğlenceli ve keyifli hale gelmektedir. İçerisine konulan yemekler ile hem yeme alışkanlığını hemde paylaşmayı öğretir. Beslenme çantaları sayesinde kantinden bir şeyler alma ihtiyacı duymayan çocuklar daha sağlıklı bir yaşam sürecektir.

Beslenme Çantaları Modelleri  

Beslenme çantalarında çok fazla çeşit bulunmamaktadır. Genelde askılı olan beslenme çantası en çok tercih edilen modeller arasındadır. Askılı modelin yanı sıra elde taşınan beslenme çantalarıdır. Boyutları çok büyük olmadığı için içerisine çok fazla çeşit almamaktadır. Bu ürünü tercih etmek tamamiyle kişiye bağlıdır. Bir diğer model ise beslenme kaplarıdır. Beslenme kapları farklı boyutlarda olabilir ve çocuğun çantasına koyarak okul malzemelerine zarar vermeden beslenmesini götürebilir. Katı ya da sıvı gıdaları taşımanızı sağlayan beslenme çantalarında sızıntı korumasının olması da gerekir. Modeller ve tasarımlar kişinin beğenisine bağlıdır.

Beslenme Çantası Fiyatları

Çocuklar için tasarlanan beslenme çantaları genellikle çok renklidir. Çocuk beslenme çantalarında modeller kız ve erkek çocuklara özel detaylar sunar. Çocukların beslenme çantasına ilgi duymasını ve içindeki gıdaları keyifle tüketmesini sağlar. Çok sayıda marka tarafından satışa sunulan beslenme çantası tasarımları her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerine sahiptir. Ancak fiyatlar, boyut ve tasarım detaylarına göre farklılaşır.

Beslenme Çantası Faydaları

Beslenme çantası hazırlarken farklı besin gruplarına yer verebilirsiniz. Böylelikle çocuğun gelişim çağında alabileceği vitaminler, proteinler daha dengeli bir şekilde bünyesine girmiş olur. Porsiyonları çocukların beslenme alışkanlığına göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle hepsini bitirmiş olur. Beslenme alışkanlığı anaokulu ve ilkokul yıllarında çocuğa aşılanması gereken bir durumdur. Böylelikle kantinden zararlı, sağlıksız atıştırmalıklar ve yiyeceklere ihtiyaç duymamış olur. 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır