google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Derwent2
  • Lyra2
  • Talens3
Renk
  • Çok Renkli 7
Fiyat (TL)
-

Pastel Boyalar

Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Pastel Boyalar 

Resim yapmak için çizim araç gereçleri arasında bulunan pastel boyalar çocukların en sevdiği kırtasiye ürünleri arasında bulunan ürünlerdir. Çok küçükken başlayan resim çizme alışkanlığı zaman geçtikçe daha eğlenceli bir hobi haline dönüşmektedir. Böylelikle çocuklar sanatsal aktiviteler üzerinde yetenekleri olup olmamasını keşfedebilir. Yalnızca çocukların kullandığı bir ürün değildir. Profesyonel ressamlarında eserlerinde yer verdiği pastel boyalar canlı renkleri ile daha güzel bir görüntü oluşturabilmektedir. Renklerinin çeşitliliği olduğu gibi boyutlarının, kullanımdaki yumuşaklığında çeşitliliği vardır. Kişi kendi kullanım alanına göre pastel boya seçimi yapabilir. Küçük çocuklar için temel renklerin olduğu pastel boya setleri daha çok tercih edilmektedir. Profesyonle ressamlar için olan pastel boya setleri daha kapsamlı ve renklerin daha çok olduğu setler bulunmaktadır. Kişi kullanacağı yüzeye göre seçimini yapabilmektedir.

Pastel Boya Çeşitleri 

Pastel boya çeşitleri pastel boya seti, soft pastel boya, oil-yağlı pastel boya ve pastel boya yardımcıları olarak farklı çeşitler sunmaktadır. Çocukların motor gelişimini destekleyen, yaratıcılıklarını ortaya çıkaran daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan sanatsal aktiviteler için seçilen ürünlerin çok titizliklikle seçilmesi gerekmektedir. Özellikle küçük yaş grubundaki çocukların gelişimlerine katkı sağlayan pastel boyalar öğretmenlerin ve uzmanların en çok önerdiği boya çeşitleri arasında gelmektedir. Anaokulu ve ilkokul dönemlerinde resim çizmeleri için pastel boya setleri önerilmektedir. Bu setlerde çoklu renkler olduğu için çocukların hayal güçlerini daha iyi desteklemektedir. Resim yeteneğini geliştiren ileri yaştaki bireyler için soft pastel boya veya büyük pastel boyalar tercih edilir. Farklı üretici markalar tarafından satışa sunulan pastel boya çeşitlerini dnzkirtasiye.com ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz. 

Pastel Boya Fiyatları 

Kullanım kolaylığı olan pastel boyalar marka ve kalitesine göre fiyatlarında farklılık gösterebilir. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için farklı malzemelerle üretilen pastel boyalar kırtasiyeler de en çok satılan ürün kategorisine girmektedir. Bundan dolayı fiyat bakımından ekonomik ürünler içerisinde sayılmaktadır. Birçok marka tarafından üretilen pastel boyalar genellikle set halinde satışa sunulur. Alacağınız pastel boya türüne göre fiyatlarında farklılık olan ürünler dnzkirtasiye.com web sitemizde ürün açıklamalarıyla beraber satıştadır. Sitemize göz atarak alacağınız pastel boya hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İyi Pastel Boyayı Nasıl Seçebiliriz? 

Resim yapmayı seven herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen pastel boyalar birçok farklı çeşitte bulunabilir. Çocuklar için satılan pastel boyaların içeriklerine çok dikkat etmek gerekir. Ürünler ne kadar güvenilir içeriklere sahip olursa olsun bebekler ve çocuklar için oluşabilecek tehlikelere karşı önlem almak ve ürün seçimini bu dikkatler göz önüne alarak seçilmelidir. Kaliteli ve güvenilir markaları tercih ederek çocuklarınızın sanatsal yanını destekleyebilirsiniz.

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır