google-site-verification=s97ayA1uqQf0xdi5YQtV6DGDrXumjttgLjGKcNU3zFs

600₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Hasbro8
Fiyat (TL)
-

Oyun Hamurları

Oyun Hamurları
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Oyun Hamurları

Eğlenceli hamur oyunları, eğitici hamur oyunları, bebeklerde ve çocuklarda el beceresi kazandıran rengarenk çeşitli oyun hamurları kız ve erkek çocuklarının rahatlıkla oynayabileceği oyunlar arasında yer alır. 2 yaşından itibaren çocuklara oynamaları için verebileceğiniz oyun hamurları yumuşak yapısı ve kimyasal içerik bulunmayan içeriği ile güvenle kullanılabilir. Çocukların hayal dünyasına çok büyük katkı sağlayan oyun hamurları evde, anaokulunda, kreşte çocukların eğlenceli oyunları arasında yer almaktadır. 

Oyun Hamurlarıyla Çocukların Hayal Dünyası Gelişsin

Oyun hamurlarının çocukların gelişimini olumlu yönde etkilediği uzmanlar tarafından onaylanmıştır. Çocuğunuzla oyun oynarken bir yandan da gelişimine katkı sağlamak istiyorsanız oyun hamurları sizler için iyi bir tercih olacaktır. Oyun hamurları çocukların yaratıcılığını geliştirmede, el becerisini geliştirmede önemli rol oynar. Oyun hamurlarıyla akla pek çok aktivite gelebilir. Çocuklar renkleri tek tek kullanabilecekleri gibi birbirine karıştırarak da kullanabilir.

Oyun Hamurlarıyla Nasıl Oynanır?

Genellikle tekli ambalaj halinde veya set şeklinde satılan oyun hamurları çocukların ilgisini çekebilecek şekilde farklı ve canlı renklere sahiptir. Yumuşak dokusu çocukların kavrayabileceği şekildedir. Oyun hamurunun yanında plastik şekiller bulunur, tekli olanların kapaklarında bulunur bazı oyun hamurlarının bulunmayabilir fakat ayrı satılmaktadır. Farklı şekillerle çocukların hayal dünyaları daha da zenginleşir, el koordinasyonları daha da gelişir. Oyun hamuru kalıplarıyla daha eğlenceli hale gelen oyunlar çocuklar için vazgeçilmez bir hale gelir. 

Oyun Hamuru Markaları ve Fiyatları

Oyun hamuru seçenekleri oldukça geniştir. Tekli, ikili, dörtlü gibi farklı sayılardan oluşan setler bulmak mümkündür. Sağlık açısından olumsuz duruma yol açmazlar. Deniz Kırtasiye'de oyun hamuru kategorisinde bulunan oyun hamurları play-doh markasına aittir. Fiyatları seçtiğiniz ürüne göre farklılık göstermektedir. Farklı fiyat alternatiflerine neden olan ambalajlama seçeneklerinin yanı sıra ürünlerin marka ve özellikleri de fiyatlar üzerinde etki yaratır. 

© 2024 dnzkirtasiye.com All rights reserved.

dnzkirtasiye.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır